Ruben van Lith & 4Feedt's Quadracing Team

site met alles over mijn quad racing hobby

Wedstrijdprogramma

2020


16-02: seizoensopener Eersel (1e+1e=1e)

13-09-2020: ONK Quad Masters Berghem: (13e + 5e = 9e) 


13-09: ONK Berhem

20-09: ONK Oss

27-09: ONK Lochem

04-10: ONK Varseveld

24-10: ONK Oldebroek



2019


24 februari 2019: seizoensopener Eersel (2e+1e=1e)

10 maart 2019: ONK Lierop (3e + afgel. = 3e)

17 maart 2019: ONK Lochem (DNF + 8e = 15e)

24 maart 2019: ONK Varsseveld (DNF + 6e = 14e)

07 april 2019: ONK Lommel (9e+5e=6e)

14 april 2019: MON Lottum (2e+2e=2e)

05 mei 2019: MON Gemert (DNF+1e=8e)

12 mei 2019: MON Bovensmilde (2e+2e=2e)

19 mei 2019: ONK Geldermalsen (8e+5e=5e) 

26 mei 2019: ONK Halle (5e+4e=4e)

30 mei 2019: MON Deurne (5e + 4e = 4e)

09 juni 2019: BETEMO Lommel (12e (crash) + 2e = 5e)

16 Juni 2019: Kempen Kampioenschappen Eersel (2e+1e=1e)

23 juni 2019: ONK Oss (7e+4e=4e)

30 juni 2019: ONK Valkenswaard (3e+4e=2e)

07 juli 2019: ONK Markelo (5e + 3e = 4e)

20 juli 2019: ONK Lichtenvoorde Zwarte Cross (DNF + DQ = 19e)

22, 23, 24 & 25 aug 2019: Quad Mondial PDV (F) (16e plaats)

01 sep 2019: MON Geldermalsen (1+dnf = 1)

15 sep 2019: Kempen Kampioenschappen Eersel (1+1 = 1e)

22 sep 2019: MON Berghem(2e + 2e =2e)

2&3 nov 2019: Made ( 2 + 3-11-2019: DVO Made: 2e + 1e +DNF = 5e plaats)

10 nov 2019: More wheels Throphy Eersel Afgelast








2018  'back on track on a W-Tec'


04-02: Seizoensopener Eersel (5e & 1e & 1e = 1e)

04-03: KNMV Lochem ONK (6e & 7e = 5e)

24/25-03: KNMV OSS EK (dnf & 10e = 16e)

01-04: KNMV Valkenswaard ONK (geen kwalificatie en slechts 1 manche = 15e )

15-04: MON Lottum (3e & 1e= 1e)

22-04: KNMV Oss ONK (9e & 9e = 6e)

29-04: Clubcross Lille (1e+1e=1e)

06-05:Clubcross Kempische Kampioenschappen (1e+1e=1e)

13-05: MON Overloon

20-05: MON Lommel (B/NL) (2e + 2e = 2e)

06-05: Clubwedstrijd Kempisch Kampioenschap: (1e + DNF = 7e)

03-06: MON Elshout (1e + 1e = 1e)

10-06: clubwedstrijd Kempische Kampioenschappen (1e + 2e = 2e)

17-06: MON Eersel (1e + 1e - 1e)

24-06: MON Geldermalsen (2e + 1e = 1e)

01-07: MON Cuijk (dnf + 1e = 4e)

07-07: KNMV Rhenen ONK (zaterdag) (5e + 8e = 5e)

ZOMERSTOP

09-09: KNMV Geldermalsen ONK (6e + 5e = 6e)

23-09: MON Mill (1e + 1e = 1e)

14-10: MON Heeswijk (1e + 1e = 1e)

21-10: MON Reusel (1e + 1e =1e)

3 & 4 -11: Made 4 x 1e = 1e