Ruben van Lith & 4Feedt's Quadracing Team

site met alles over mijn quad racing hobby

Laatste nieuws

2020

16-02-2020: Seizoensopener Eersel 1e + 1e = 1e plaats
13-09-2020: ONK Quad Masters Berghem RV + 5e = 5e plaats
20-09-2020: ONK Quad Masters Oss 6e + 4e = 4e plaats

  



______________________________________________________________

2019

24-02-2019: Seizoensopener Eersel: 2e + 1e = 1e plaats.
10-03-2019: ONK Quad Masters Lierop: 3e + 2e manche afgelast = 3e plaats.
17-03-2019: ONK Quad Masters Lochem: DNF (tech.probl.) + 8e = 15e plaats.
24-03-2019: ONK Quad Masters Varsseveld: DNF (tech.probl.) + 6e = 14e plaats.
07-04-2019: ONK Quad Masters Lommel: 9e + 5e = 6e plaats.
14-04-2019: MON Quad Inters Lottum: 2e + 2e = 2e plaats
05-05-2019: MON Gemert: DNF (tech.probl.) + 1e = 8e plaats
12-05-2019: MON Bovensmilde: 2e + 2e = 2e plaats
19-05-2019: ONK Quad Masters Geldermalsen: 8e + 5e = 5e plaats.
26-05-2019: ONK Quad Masters Halle: 5e + 4e = 4e plaats.
30-05-2019: MON Quad Inters Deurne: 5e + 4e = 4e plaats.
09-06-2019: MON Lommel: 12e (crash) + 2e = 5e plaats.
16-06-2019: Kempisch clubkampioenschap: 2e + 1e = 1e plaats.
23-06-2019: ONK Quad Masters Oss: 7e + 4e = 4e plaats.
30-06-2019: ONK Quad Masters Valkenswaard: 3e + 4e = 2e plaats.
07-07-2019: ONK Quad Masters Markelo: 5e + 3e = 4e plaats.
20-07-2019: ONK Quad Masters Zwarte Cross: DNF (crash) + DQ = 19e plaats.
23-25-08-2019: PDV Quad Mondial (F) 16e plaats.
01-09-2019: MON Geldermalsen: 1e+DNS = 1e plaats.
22-09-2019: MON Berghem: 2e + 2e = 2e plaats.
2 + 3-11-2019: DVO Made: 2e + 1e +DNF = 5e plaats.

Tussenstand:

Eindstand kampioenschap MON Quad Inters 2019

2018


04-02-2018; Seizoensopener Eersel; 5e & 1e & 1e plaats = dag-overwinning

04-03-2018; ONK QUAD Masters: 7e & 6e = 5e plaats

25-03-2018; EK QUADS Oss: dnf & 10e = 16e plaats

01-04-2018; ONK Valkenswaard: geen kwalificatie en slechts 1 manche = 15e plaats

15-04-2018: MON Lottum 3e & 1e = 1e plaats

22-04-2018: ONK Oss 9e & 9e = 6e

29-04-2018: Clubcross MC Lille: 1e + 1e = 1e plaats

06-05-2018: Clubwedstrijd Kempisch Kampioenschap: 1e + 1e = 1e 

13-05-2018: MON Overloon: 2e +1e = 1e

20-05-2018: MON Lommel (NL/B) 2e + 2e = 2e

27-05-2018: Clubwedstrijd Kempische Kampioenschappen: 1e + DNF = 7e

03-06-2018: MON Elshout 1e + 1e = 1e

10-06-2018: Clubwedstrijd Kempische Kampioenschappen: 1e + 2e = 2e

17-06-2018: MON Eersel 1e + 1e = 1e

24-06-2018: MON Geldermalsen 2e + 1e = 1e

01-07-2018: MON Cuijk DNF (mechanisch probleem + 1e = 4e

07-07-2018: ONK Rhenen (5e + 8e = 5e)

09-09-2018 ONK Geldermalsen 6e + 5e = 6e

23-09-2018: MON Mill 1e + 1e = 1e

14-10-2018: MON Heeswijk 1e + 1e = 1e: Nederlands Kampioen MON Quad Inters

21-10-2018: MON Reusel 1e + 1e = 1e

28-10-2018: Clubcross Kempische Kampioenschap: 1e + 1e = 1e

3&4-11-2018: DVO made: 4 x 1e = 1e

18-11-2018: More Wheels Throphy Eersel 4 uurs cross 2e plaats





2017


12-02-2017: seizoensopener Eersel: 4e & 2e plaats; dagresultaat = 3e plaats.

19-02-2017: wintercross Groesbeek: 3e & 2e plaats; dagresultaat = 2e plaats.

05-03-2017: ONK Lochem: 27e (crash)& 6e plaats; dagresultaat = 15e plaats.

19/03/2017: MON Overloon: 2e & 1e plaats; dagresultaat = 1e plaats

09/04/2017: MON Geldermalsen: 8e en dns; dagresultaat = 8e plaats (crash)

16/04/2017: MON Cuijk: 5e & 5e = 5e.

30-04-2017: ONK Oss: 4e & 7e = 5e.

07-05-2017: MON Lottum: 4e & 4e = 4e.

14-05-2017: MON Reusel: 4e & 3e = 3e.

21-05-2017: MON Wanssum: 5e & 4e = 4e.

25-05-2017: ONK Rhenen: 10e & 6e = 7e

28-05-2017: MON Eersel: 8e (cr:ash) & 6e = 7e

11-06-2017: VLM-MON Lommel: 2e & 2e = 2e

18-06-2017: ONK Holten: 7e & 7e = 7e

25-06-2017: MON Geldermalsen: 3e & 4e = 3e

08-07-2017: Clubcross Berghem: 1e & 1e = 1e

09-07-2017: Clubcross MC Lille: crash - zware blessure.

24-09-2017: MON Groesbeek 3e & 4e = 5e

01-10-2017: MON Berghem 9e & 6e = 8e

14-10-2017: MON Heeswijk 3e & 3e = 3e


2016

MON Heeswijk 09-10-2016: (5e & 6e = 6e) 

MON Berghem 02-10-2016: (7e & 7e = 6e) 

MON Oss 25-09-2016: (3e + 2e = 2e)

KNMV ONK Markelo 11092016: (11e & 7e = 8e)

MON Geldermalsen 04092016 (6e & 5e = 5e)

KNMV ONK Varsseveld 03092016: 14e + 8e = 8e

KNMV 2 uurs St. Isisdorushoeve 16-07-2016 (DNF - Rugblessure)  

MON Groesbeek 26062016: 4e = 4e, 2e manche afgelast  

ONK Valkenswaard 19062016: 9e + 12e = 11e

BeTeMo Lommel BE/NL 12062016: 2e & 2e = 2e  

MON Eersel 29052016: 2e & 1e = 1e

ONK Mill 22052016: DNF + DNF: beide manches uitgevallen door een elektrische storing 

MON Cuijk 15052016: 4e & 8e = 6e

MON Lottum 08052016: 4e & 8e = 6e 

FIM EK QUADS St. Isidorushoeve 01052016: (6e &8e = 8e) 

MON Schaijk 24042016: (5e & 4e = 5e)

KNMV Oss 10042016 bijklasse GP sidecars: (3e & 8e = 5e) 

MON Well 27032016: (4e & 16e) 

ONK Oldebroek 26032016: (6e & dnf) 

 ONK Oss (30e & 16e)

ONK Lochem 28022016:(dnf & 22e) 1e manche schade na crach + 2e manche startcrash: van P39 naar P22 

ONK Oss 13032016: (30e & 16e = 23e)    

 

2015 

01032015 MON Mill (2e & 7e = 4e) 

08032015 ONK Oss (10e en 24e = 16e)  laatste ronde 2e manche op een 5e plaats gecrasht, wel finish

Blessure (gebroken sleutelbeen ca. 5 weken uit de running 

06042015 MON Well (4e & 5e = 4e)

26042015 MON Gemert (8e & dnf = 11e) 

18062015 clubcross MC Heeswijk  (2e & 2e = 2e)

03052015 MON Geldermalsen; na qualificatietraining toch geen deelname ivm blessure

25052015 ONK Oldebroek (DNF & 14e = 28e) 1e manche uitgevallen door afgebroken spoorstang 

31052015 ONK Halle (11e & 26e = 19e) 2e manche na 6 ronden uitgevallen met motorstoring

07062015 MON Reusel (6e & dnf = 10e) 2e manche na 3 ronden uitgevallen door een techn. probleem 

14062015 MON Oss (5e & 3e = 3e)  

21062015 ONK Valkenswaard (8e & 8e = 7e) 

12072015 MON Oploo  (6e & 2e = 3e)

18072015 KNMV HAMC St. Isidorushoeve; 2-uurs cross (1e plaats) 

12092015 Clubcross Dongen De Dreef (beide manches gewonnen = 1e)

27092015 ONK Lierop  (7e & 5e = 5e) 

04102015 ONK Harfsen (5e & DNF =  23e) 2e manche op een 5e plaats uitgevallen door een techn. probleem

11102015 MON Lottum (2e & 2e = 2e) 

18102015 MON Heeswijk (3e & 4e = 4e)  

 

      2015 KNMV ONK QUADS 13e plaats;  

      13e past symbolisch wel bij dit seizoen want naast hele mooie resultaten ook veel pech en uitval gehad. 

 

31-10 & 01-11 DVO Made 2015 (2e, 1e, 1e en 2e= 2e) 

21-11-2015 Ronde Des Sables Loon Plage (F) 2-uurscross (25e plaats)  

 

2014

18102014 Clubcross Dongen, beide manches gewonnen = 1e 

12102014 MON Heeswijk, 2e & 1e = 1e  = vicekampioen MON quad Nationalen 2014 

05102014 ONK KNMV Oss, 8e & 9e = 9e 

28092014 MON Lottum, beide manches 2e = 2e 

21092014 Clubcross Heeswijk, beide manches gewonnen = 1e & clubkampioen quads 2014 

14092014 Clubcross Lille (B), beide manches gewonnen = 1e 

20072014 Clubcross MC Deurne, beide manches gewonnen, dagresultaat 1e 

24062014 MON Oss, 1e manche 2e en 2e manche 1e, dagresultaat 1e 

15062014 ONK KNMV Holten, uitgevallen in vrije training, mechanisch defect, geen wedstrijd deelname

08062014 MON Elshout 1e manche 1e plaats, 2e manche 1e plaats, dagresultaat 1e plaats 

03 juni 2014 MC Heeswijk clubcross: 1e manche 2e plaats en 2e manche 2e plaats, dagresultaat 1e 

01062014 MON Wanssum 1e manche 5e plaats, 2e manche 1e plaats, dagresultaat 2e plaats 

25 mei 2014 MON Geldermalsen 1e manche 1e plaats, 2e manche 4e plaats, dagresultaat 2e plaats 

06 mei 2014 MC Heeswijk clubcross: beide manches gewonnen, dagresultaat 1e

21042014 MON Cuijk: 1e manche 3e plaats, 2e manche 2e plaats, dagresultaat 2e plaats 

15 april 2014 MC Heeswijk clubcross: beide manches gewonnen, dagresultaat 1e 

13042014 MON Geldermalsen: 1e manche laatse plaats, mechanisch defect, 2e manche afgelast.

06 april 2014 MON Zeeland: 1e manche 2e plaats, 2e manche 2e plaats, dagresultaat 2e plaats 

30 maart 2014 ONK KNMV Halle: 1e manche 11e plaats en 2e manche 10e plaats, dagresultaat 9e plaats 

22 maart 2014 MC Heeswijk clubcross: beide manches gewonnen, dagresultaat 1e. 

16 maart 2014 MON Horst: 1e manche 1e plaats en 2e manche 1e plaats, daguislag Quad Nationalen 1e plaats 

09 maart 2014 ONK KNMV Lochem: 1e manche 14e plaats en 2e manche 15e plaats, dag resultaat: 13e plaats

23 februari 2014 MON Mill: 1e manche 2e plaats en 2e manche 1e plaats, dagresultaat: 1e plaats 

 

MON Kampioenstand 2014:

 

 MC Heeswijk Kampioenstand 2014:

 

 

2013:

12 februari Seizoensopener Reusel: B finale: 1e plaats

23 februari MON Openingscross Mill: 1e manche 3e plaats, 2e manche 1e plaats, daguitlag: 2e plaats

10 maart KNMV ONK Oss resultaat: 15e plaats, 1e manche = 25e en 2e manche = 12e

24 maart: MON Bergehm; beide manches gewonnen, daguitslag, 1e plaats

1 april: Hexel on Wheels; 3 x 7e plaats

7 april: MON Zeeland; 1e manche = 2e en 2e manche = 1e, dag uitslag = 1e plaats

14 april KNMV ONK Lochem; 1e manche 16e en 2e manche 14e, resultaat 12e plaats

16 april MC Heeswijk clubcross; 1e manche 3e en 2e manche 2e, resultaat 2e plaats

21 april MON Gemert; 1e manche 1e en 2e manche 1e, resultaat 1e plaats

28 april MON Geldermalsen; 1e manche 1e en 2e manche 1e, resultaat 1e plaats

5 mei KNMV ONK Valkenswaard; 1e manche 16e en 2e manche 15e, resultaat 13e plaats

dinsdag 7 mei MC Heeswijk clubcross; 1e manche 2e en 2e manche 2e, resultaat 2e plaats

12 mei KNMV ONK Heerde; 1e manche 12e en 2e manche 12e, resultaat 13e plaats

20 mei MON Neerjnen; 2x 1e plaats, resultaat = 1e plaats

02 juni MON Budel; 2 x 1e plaats, resultaat 1e plaats.

04 juni MC Heeswijk clubcross; 2x 1e plaats, resultaat 1e plaats

08 juni Clubcross Halle; 5e, 2e en 2e plaats. 

dinsdag 25 juni MC Heeswijk clubcross; 1e manche 1e en 2e manche 1e, resultaat 1e plaats

Zondag 30 juni MON Eersel; 2 x 1e plaats, resultaat 1e plaats.

Zondag 11 augustus Clubcross MC Deurne (Helmond): beide manches gewonnen, resultaat 1e pl.

Zondag 18 augustus quad-day Landsard: 3 x manche overwinning, daguitslag = 1e plaats

Zaterdag 24 augustus 2-uurs quadcross Halle; 2e plaats

Zondag 1 september MON Bergharen, 4e en 3e plaats, dagresultaat 3e plaats

Zaterdag 14 september MON Meijel, 2 x 1e plaats, dagresultaat 1e plaats

Zaterdag 21 september MC Heeswijk Clubcross, 2x2e pl. = CLUBKAMPIOEN 2013 !!!

Zondag 22 september MON Lottum, 12e & 3e plaats, dagresultaat = 6e (1e manche; materiaalpech)

Zondag 06 oktober ONK Harfsen, 16e en 12e plaats, dagresultaat 10e, seizoensstand = 10e

Zondag 20 oktober MON Heeswijk; 2 x 1e = 1e plaats; Nederlands Kampioen quad senioren

Zondag 3 november Mini GP Lierop; 2 x 1e = 1e plaats 

Eindstand MON quad senioren 2013

Eindstand KNMV ONK QUADS 2013:

 

 Eindstand Clubkampioenschap quads MC Heeswijk 2013

 

 

 

 

____________________________________________________________________________________________

2012

zondag 12 februari Reusel, seizoensopener, Quads open: A Finale 23e plaats

zaterdag 25 februari MIll: 2e plaats quad junioren 250 cc

zondag 18 maart MON Berghem: 2e plaats quad junioren 250 cc

zaterdag 24 maart de clubcross MC Heeswijk: 1e plaats !

zondag 25 maart MON Overloon: uitgevallen met blessure, verwachting = ca. 6 weken uitgeschakeld

dinsdag 8 mei gips verwijderd en clubcross Heeswijk: 2e plaats

zondag 13 mei MON Geldermalsen: 5e plaats 

2e Pinksterdag 28 mei Quadday: 1e plaats

zondag 3 juni MON Hapert: 5e plaats

zondag 11 juni MON Elshout: 3e plaats

zondag 17 juni MC Lille: 7e en 5e plaats

dinsdag 26 juni MC Heeswijk: uitgevallen door materiaal pech

zondag 1 juli MC Oploo: 4e plaats

1 september: overstap van Quad Junioren naar Quad Nationalen, eindstand half seizoen:

24MX Quad Junioren 250cc
Seizoen: 2012
06-05-201213-05-201203-06-201210-06-201201-07-2012
PosNr.NaamTotaalVerschilGatR1R2TotaalR1R2TotaalR1TotaalR1R2TotaalR1R2Totaal
125Henko de Gijt4990054541085060110606060601204160 101
27Mike Lenders47227276060120474390505054541085054 104
398Gijs van Eldik44455285050100545410854544745924347  90
496Willy Schildmeijer40396414747946050110xx4550955450 104
537Silvia Gommans395104845459041418247474343864545    90
630Ruben van Lith33116864xxx43458845455047976041 101
747Thijs Kouwenberg182317149xxx454792xxxxx4743  90

 

Legenda

11ste plaats22de plaats33de plaats
06-05-201224MX Nationale Motorcross Wanssum
13-05-201224MX Nationale Motorcross Geldermalsen
03-06-201224MX Nationale Motorcross Hapert
10-06-201224MX Nationale Motorcross Elshout
01-07-201224MX Nationale Motorcross Oploo



MC Heeswijk 2012

Standen Nederlands Kampioenschap MON 2011

 

Motorsport Organisatie Nederland

 

Kampioenswedstrijd Quad special (Netto) 30-10-2011

Wedstrijden:

A=2-4-2011 DongenB=9-4-2011 Veghel (NB)C=16-4-2011 Overloon (NB)
D=23-4-2011 Well (L)E=30-4-2011 Schaijk (NB)F=7-5-2011 Wanroij (NB)
G=21-5-2011 OssH=28-5-2011 Horst (L)I=4-6-2011 Oploo
J=11-6-2011 Beesel (L)K=25-6-2011 OirschotL=2-7-2011 Wildervank
M=3-7-2011 WildervankN=9-7-2011 Overloon (NB)O=21-8-2011 Emmercompascuum
P=27-8-2011 Groesbeek (Gld)Q=3-9-2011 Well (L)R=10-9-2011 Wanssum (L)
S=24-9-2011 Lottum (L)T=22-10-2011 Heeswijk-Dinther (NB)U=30-10-2011 Dongen

Pos
Snr
Naam
Woonplaats
Am1
m2
Bm1
m2
Cm1
m2
Dm1
m2
Em1
m2
Fm1
m2
Gm1
m2
Hm1
m2
Im1
m2
Jm1
m2
Km1
m2
Lm1
m2
Mm1
m2
Nm1
m2
Om1
m2
Pm1
m2
Qm1
m2
Rm1
m2
Sm1
m2
Tm1
m2
Um1
m2
Bruto
Netto
1
6
Bryan van Dooren
St. Willebrord (NB)
60
60
60
60
60
54
60
60
60
60
60
60
54
60
60
54
54
60
60
60
60
60
60
60
60
60
60
60
50
60
60
60
60
60
60
60
45
54
..
..
50
54
2329
2130
2
8
Rick Haverdil
Beuningen (Gld)
54
54
54
54
54
60
54
54
50
54
54
54
60
54
54
60
60
17
50
50
47
47
54
54
50
50
54
54
**
**
54
54
54
54
39
37
60
60
60
54
60
60
2111
1971
3
14
Kevin Ploeg
Veenendaal (U)
47
50
50
45
50
50
50
50
54
**
50
50
50
50
50
47
50
54
54
54
50
54
50
50
54
54
45
50
60
50
45
50
22
47
54
54
47
50
54
60
54
50
2059
1855
4
30
Ruben van Lith
Uden (NB)
45
45
45
47
35
47
43
47
45
50
47
47
47
47
35
50
45
29
**
**
54
50
33
45
**
**
41
43
54
54
26
**
47
50
45
50
54
47
50
47
47
47
1680
1654
5
12
Angélica van den Heuvel
Helmond (NB)
35
43
41
43
43
41
45
43
43
29
41
43
31
43
47
45
43
47
45
45
43
20
47
41
29
43
47
41
43
43
50
45
31
45
50
45
50
45
45
45
45
39
1768
1593
6
31
Fabio van Dommelen
Gemert (NB)
41
39
37
41
45
39
47
39
37
43
23
**
43
45
43
41
35
39
25
33
41
41
41
43
45
45
39
45
45
45
41
41
43
43
41
43
41
41
22
**
43
45
1609
1506
7
15
Frank Elö
Sittard (Lb)
27
31
31
33
41
25
..
..
39
39
37
41
39
41
20
33
39
43
43
47
39
45
39
39
**
**
37
39
47
47
43
43
50
41
47
47
37
39
47
50
29
41
1495
1450
8
99
Sisi Heeren
Breda (NB)
37
41
39
37
33
43
41
37
47
45
21
35
45
27
39
39
20
37
37
35
29
39
43
33
43
37
27
37
26
37
37
23
37
31
43
39
35
33
43
37
39
43
1526
1382
9
10
Riny van den Berg
Berg en Dal
50
47
47
50
47
45
37
45
35
47
45
45
26
33
37
37
47
50
47
**
45
25
45
47
47
47
50
47
..
..
47
47
41
35
**
**
..
..
..
..
..
..
1340
1340
10
25
Marvin Wendorf
Bochum
33
27
33
31
37
35
31
41
31
35
31
33
**
25
26
29
29
41
41
39
27
33
26
27
41
39
35
35
33
39
39
39
45
39
37
41
43
43
39
41
27
**
1396
1292
11
76
Gino Bleekemolen
Loenen (Gld)
26
23
27
29
29
31
29
35
24
31
35
31
27
21
29
27
31
33
33
26
37
31
24
23
39
41
43
24
31
35
23
33
35
37
29
33
31
31
31
24
37
37
1286
1148
12
2
Josh Breukers
Lottum (L)
..
..
..
..
**
37
35
**
41
41
..
..
33
31
33
25
27
35
29
37
31
43
35
29
35
35
**
**
37
29
31
35
..
..
31
35
39
37
33
39
31
31
1020
1020
13
22
Kevin Broders
Mönchengladbach (D)
23
**
26
27
..
..
27
33
26
33
29
29
19
26
25
**
22
31
39
43
19
22
31
35
26
**
26
29
25
33
..
..
25
29
33
29
**
29
26
20
33
22
950
950
14
1
Bradley Janssen
Meijel (NB)
20
21
23
26
**
**
22
26
21
27
24
27
17
23
23
26
21
23
26
27
26
35
25
26
33
33
25
27
27
26
25
31
27
25
24
24
26
22
29
27
..
..
966
929
15
5
Debbie van Berlo
de Mortel (NB)
21
26
29
**
**
22
..
..
**
**
33
**
29
18
24
23
26
24
24
29
35
37
..
..
..
..
24
26
41
25
33
27
39
27
35
31
33
35
**
**
..
..
776
776
16
24
Twan van de Jagt
Ter Aar (ZH)
22
22
24
23
26
26
..
..
23
25
26
26
23
19
..
..
24
25
22
24
24
23
22
25
31
31
23
25
35
27
..
..
..
..
..
..
23
27
..
..
26
26
748
748
17
39
Jordy Veehof
Hengevelde (Ov)
..
..
22
25
24
29
33
27
29
20
27
25
25
24
27
**
**
**
27
31
..
..
37
37
**
**
33
33
39
41
29
24
..
..
**
27
..
..
25
**
..
..
720
720
18
19
Winsten Besems
Breda (NB)
25
25
..
..
25
33
39
31
25
26
39
37
37
37
**
**
33
27
35
**
25
29
..
..
..
..
29
**
..
..
..
..
..
..
..
..
29
**
23
31
35
33
708
708
19
57
Jordi Sprenkels
Gemert (NB)
29
29
**
**
**
**
**
**
33
37
25
23
35
29
31
31
25
26
31
41
33
27
29
31
37
27
21
**
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
630
630
20
11
Davy Verstappen
Reuver (L)
19
20
19
21
22
24
23
23
19
23
20
**
**
**
18
**
17
18
20
23
20
21
27
**
27
29
..
..
..
..
20
25
**
**
**
22
20
21
**
**
21
24
606
606
21
9
Felicia Schaft
Amsterdam (NH)
31
33
35
39
**
**
..
..
..
..
..
..
18
35
41
43
37
22
**
**
**
**
..
..
..
..
**
**
29
31
35
37
33
33
..
..
..
..
35
35
..
..
602
602
22
88
Martijn Spannenberg
Emst (Gld)
43
37
43
35
39
**
..
..
..
..
43
39
41
39
45
35
41
45
**
**
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
525
525
23
33
Devon Peeters
Landgraaf (L)
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
21
20
21
22
18
19
23
25
22
24
..
..
..
..
..
..
..
..
21
26
26
24
27
26
..
..
21
25
23
27
461
461
24
18
Job Smits
IJsselsteijn (L)
..
..
25
24
27
27
25
29
**
**
..
..
..
..
22
24
23
21
..
..
..
..
..
..
..
..
31
31
..
..
..
..
..
..
23
23
..
..
27
29
..
..
411
411
25
21
Gert de Gijt
Ede (Gld)
24
24
..
..
**
**
..
..
27
24
**
**
24
22
..
..
..
..
..
..
23
26
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
29
26
..
..
24
25
41
33
..
..
372
372
26
29
Quinten van Riel
Stekene (B)
39
35
..
..
31
**
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
27
**
..
..
25
**
..
..
37
43
41
29
307
307
27
23
Judith Thijssen
Reuver (L)
..
..
20
20
23
23
26
25
..
..
..
..
20
16
..
..
..
..
19
22
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
24
23
..
..
21
20
..
..
..
..
302
302
28
16
Javelin Westdijk
Rozenburg (ZH)
**
**
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
24
29
..
..
26
25
25
26
19
23
25
25
247
247
29
84
Bart Steenbergen
Frederiksoord
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
23
24
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
27
24
24
22
24
35
203
203
30
7
Bradley Pasnagel
Ammerzoden (Gld)
..
..
..
..
..
..
..
..
22
22
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
21
**
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
22
23
20
21
22
23
196
196
31
68
Nick van Hout
Beringe (L)
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
18
26
**
**
44
44
32
17
Jan Hoogendoorn
Aarlanderveen (ZH)
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
0
0
33
44
Jonathan Peeters
Landgraaf (L)
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
..
0
0
- - = geen 2e manche** = niet geklasseerd.. = niet ingeschreven* = gediskwalificeerd

 

Kampioenstand clubwedstrijden MC Heeswijk 2011

Uitslagen MC Heeswijk clubwedtrijden 2011

Quads & Balsters in 2011
PlaatsStartnr.Naam12345678910Punten
15Jordy Satter19272525303030303030276
24Helene Satter27252727272127252727260
31Pedro Langens23211921232525232523228
430Ruben van Lith21192323252727165
517Ricardo Poelich30303030120
647Thijs Kouwenberg1923232590
711Teunis van der Heijden2523212190
8111Marco Lucius1819232181

Kampioenstand clubwedstrijden MC Heeswijk 2010

 

 QUADS 2010             
              
PlaatsStartnr.Naam12345678910Punten
11Pedro Langens30302727252523232121252
230Ruben van Lith  3030232321211519182
34Helene Satter    303027272525164
45Jordy Satter    27272525  104
547Thijs Kouwenberg    21211919  80
617Ricardo Phoelich        303060
791Mike van Grinsven      3030  60
814Patric van de Plas        272754
911Stef Scheepers       232346
1011Marco Lucius    1919    38
119Felicia Schaft       181836
12123Tony van Lith      1818  36
1322Teunis van de Heijden        191635
1446Mario Kouwenberg        161733
1512Angelica van den Heuvel        171532
168Patric Timmermans        141428

 

 Results of Made Motorcross weekend 2010 - K     Eindstand K 85cc Quads

Track

Wagenberg (1.4 km)

Event

Made Motorcross week-end 2010

Group

K/L 85-200cc Quad/Blasters

Classification

Pos

No.

Name

Total points

R1

R2

1

30

Ruben van Lith

10

5

5

2

12

Angelica v/d Heuvel

13

6

7

3

17

Jan Hoogendoorn

15

9

6

4

16

Tom van den Broecke

17

0

17

5

99

Sisi Heeren

22

11

11

6

24

Twan van der Jagt

25

13

12

7

13

Thibeau Deprince

27

14

13

8

20

Henko de Gijt

100

0

100

9

19

Winsten Besems

100

0

100

10

14

Kevin Ploeg

10

10

--

11

62

Rick van den Berg

16

--

16

This session was created from 2 other sessions in this, or other events. The names of the sessions used in the result, are listed below.

·         R1 - Eerste Manche

·         R2 - Tweede Manche

  

Eindejaarscross MC Lille 26 december 2010

 1. Quinten van Riel #9

 2. Angelica van den Heuvel #12

 3. Ruben van Lith # 30

 4. Sissi Heerem # 99

 5. Jeffrey Verweijst #22

 6. Martijn Spannenberg # 88

 7. Mike van Mourik #53

 8. Jonathan Rappoldt #61